Lilly Nails skolor

Skara

I 4 Beauty
Therese Wulff
Marumsgatan 11
532 32 Skara

Tel: 0734-11 98 79
E-post: therese@i4beauty.se
Hemsida: www.i4beauty.se

Kungälv

Pink Lily Nails & Beauty
Jenny Lilja
Västrastrandgatan 2 
442 30 Kungälv

Tel: 0762-186458
E-post: jennylilja_@hotmail.com
Hemsida: www.pinklily.se

Trollhättan 

Do More Beauty by Alexandra 
Magasinsgatan 5 
Trollhättan 
Tel: 0735-256722
Boka Direkt: Klicka här
E-post: linda@hjartanaglar.se

Linköping

Emelie Nail design
Emelie Jonsson 
Vikingagatan 5
590 49 Vikingstad

Tel: 0735921516
E-Post: emelie@enaildesign.se
Hemsida: www.enaildesign.se

Stockholm Norra

Wsacademy
Malin Wärn
Sollentuna/Rotebro 
Hertig Karls väg 13

Tel: 08-28 62 18
E-Post: Info@wsacademy.eu 
hemsida: www.wsacademy.eu

Stockholm Södra

Beautilicious Academy & Clinic
Annica Friberg & Kicki Boros
Östmarksgatan 27
123 42 Farsta

Tel: 0707-48 67 00, 0707-28 58 91
E-Post: info@beautilicious.se 
Hemsida: www.beautilicious.se

Västerås

Salong Wauge
Sanna Fuentes 
Jakobsbergsplatsen 1
 
Tel: 0211 33008/ 0761 743 483
E-post: info@morebeauty.se 
Facebook: Naglarbysanna

Göteborg

Lilly Nails Academy
Maria Mellert
Parkgatan 13B
411 24 Göteborg

E-post: maria@lillynails.se
Hemsida: www.lillynails.se 

Landskrona

Lilly Nails Landskrona
Martha Gomez Svalin & Annelie Brandt
Maderma Hudvård
Rådhustorget 4
261 31 Landskrona

Tel: Martha 0708 569528 / Annelie 0733 430373
E-post: martha@lillynailsla.se
Hemsida: www.lillynailsla.se

Hallsberg

Studio Unik / Lilly Nails Hallsberg 
MieMarie Julin 
Västra Storgatan 11
694 36 Hallsberg

Tel: 0722-326279 
E-post: miemarie@outlook.com 
Hemsida: www.studiounik.se

Örnsköldsvik

Salong C you
Catja Leidehorn
Harmonivägen 2D 
89331 Bjästa

Tel: 070 44 611 48
E-post: salongcyou@live.se
Hemsida: www.salongcyou.se

Uppsala

Salong A
Alice Dahlin
Tullgarnsgatan 17
753 17 Uppsala

Tel: 0761025835
E-post: dahlin.1995@gmail.com

Umeå

Studio Fleek
Johanna Lövdahl
Västra Norrlandsgatan 22B
903 29, Umeå

Tel: 070 223 47 49
E-post: johanna.lovdahl@hotmail.com

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.